Päikesekollektorid vee soojendamiseks ja kütmiseks

Tere tulemast THUNDER®️ päikesekollektorite kategooriasse , kust leiate uuenduslikke lahendusi, mis võimaldavad kasutada päikeseenergiat vee soojendamiseks. Meie survekollektorid on tõhusad seadmed, mis säästavad energiat ja aitavad kaasa keskkonnakaitsele.

Survekollektorite tööpõhimõte põhineb päikesevalguse kasutamisel vee soojendamiseks. Kollektor koosneb borosilikaatklaasist vaakumtorudest, mis neelavad päikeseenergiat ja muudavad selle soojuseks. Kuumutatud vesi kogutakse suure mahutavusega roostevabast terasest paaki, mis hoiab vee kõrget temperatuuri pikka aega. Tänu sisseehitatud elektrikerisele saab kollektorist sooja vett anda ka piisava päikesevalguse puudumisel.

THUNDER®️ päikesekollektorite kasutamise eelised on arvukad. Esiteks võimaldab päikeseenergia kasutamine tasuta soojusallikana oluliselt vähendada elektri- või gaasiarveid. Lisaks vastavad THUNDER®️ survekollektorid termilise moderniseerimise leevenduse tingimustele, nii et saate kasu maksusoodustustest PIT-36, PIT-37, PIT-36L või PIT-28. See on suurepärane võimalus säästa mitte ainult jooksvatelt kuludelt, vaid kasutada ära ka maksusoodustusi.

Survekollektorite paigaldamine on lihtne ja seda saab teostada nii hoone katusel kui ka maapinnal. THUNDER®️ kollektoreid iseloomustab kvaliteetne töö, vastupidavus ja kasutusmugavus. Tänu sellele saab neid kasutada aastaid, ilma et oleks vaja hooldusele märkimisväärseid rahalisi kulutusi.

Valige THUNDER®️ päikesekollektor ja nautige tasuta päikeseenergiat! Meie tooted on saadaval erineva võimsusega, et vastata klientide individuaalsetele vajadustele ja nõudmistele. Päikesekollektorisse investeerimine ei tähenda ainult raha säästmist, vaid ka keskkonna ja meie planeedi tuleviku eest hoolitsemist.

Kuidas THUNDER®️ survekollektorid töötavad?
THUNDER®️ survekollektorid töötavad põhimõttel, et vee soojendamiseks kasutatakse päikesevalgust. Need koosnevad borosilikaatklaasist valmistatud vaakumtorudest, mis neelavad päikeseenergiat ja muudavad selle soojuseks. Vaakumtorude sisemine struktuur on loodud soojuskadude minimeerimiseks, mis võimaldab tõhusalt soojendada vett.

THUNDER®️ survekollektoril on ka suure mahutavusega roostevabast terasest paak, mida kasutatakse soojendatud vee kogumiseks. See paak hoiab pikka aega kõrge veetemperatuuri, mis võimaldab soojas püsida ka pärast hämarat.

Piisava päikesevalguse puudumisel on THUNDER®️ survekollektoril sisseehitatud elektriküttekeha, mis võimaldab sooja veega varustada ka siis, kui päikeseenergiat napib.

Tänu nendele uuenduslikele lahendustele on THUNDER®️ survekollektorid tõhus viis päikeseenergia kasutamiseks vee soojendamiseks, mis aitab kaasa energiasäästule ja keskkonnakaitsele.

Mis kasu on THUNDER®️ päikesekollektorite kasutamisest?
THUNDER®️ päikesekollektorite kasutamine toob palju eeliseid. Siin on mõned nende kasutamise peamised eelised:

Rahaline kokkuhoid: päikeseenergia kasutamine tasuta soojusallikana võimaldab oluliselt vähendada elektri- või gaasiarveid. Kasutades THUNDER®️ päikesekollektoreid , saate vähendada oma sõltuvust traditsioonilistest vee soojendamismeetoditest, mis tähendab pikaajalist rahalist kokkuhoidu.

Ökoloogiline energiaallikas: THUNDER®️ päikesekollektorid kasutavad puhast päikeseenergiat, mis aitab kaasa kasvuhoonegaaside heitkoguste vähendamisele ja negatiivse keskkonnamõju vähendamisele. See muudab vee soojendamise kliimasõbralikumaks.

Maksusoodustus: THUNDER®️ survekollektorid vastavad termilise moderniseerimise leevenduse tingimustele, mis tähendab, et saate kasutada maksusoodustust PIT-36, PIT-37, PIT-36L või PIT-28. See maksusoodustus annab THUNDER®️ päikesekollektorite kasutajatele täiendava kokkuhoiu .

Pikk kasutusiga ja lihtne kasutamine: THUNDER®️ survekollektoreid iseloomustab kvaliteetne töötlus, vastupidavus ja kasutusmugavus. Kui need on korralikult paigaldatud ja hooldatud, võivad need töötada mitu aastat, ilma et oleks vaja hooldusele märkimisväärseid rahalisi kulutusi.

Kohandamine vastavalt individuaalsetele vajadustele: THUNDER®️ päikesekollektorid on saadaval erineva võimsusega, mis võimaldab kohandada lahendust vastavalt klientide individuaalsetele vajadustele ja nõudmistele. Tänu sellele saate valida sobiva suurusega kollektorid, et tõhusalt katta konkreetse majapidamise sooja vee vajadus.

Kokkuvõttes võimaldab THUNDER®️ päikesekollektorite kasutamine rahaliselt kokku hoida, CO2 emissiooni vähendada, maksusoodustusi ning kauakestvat ja lihtsalt kasutatavat veeküttelahendust. See on investeering, mis ühendab säästmise keskkonna ja planeedi tuleviku eest hoolitsemisega.

Kas THUNDER®️ survekollektorid suudavad päikesevalguse puudumisel sooja vett pakkuda?
THUNDER®️ survekollektoritel on sisseehitatud elektrikeris, mis tähendab, et need suudavad pakkuda sooja vett ka siis, kui päikeseenergiat napib. Päikesevalguse puudumise või ebapiisava päikesevalguse korral aktiveeritakse automaatselt survekollektoris olev elektrisoojendi, mis soojendab vett soovitud temperatuurini.

Tänu sellele saavad THUNDER®️ survekollektorite kasutajad sooja vett kasutada ka pilvistel või talvepäevadel, mil päikeseenergia hulk on piiratud . Elektrikerise süsteem toetab päikesekollektorit ja tagab usaldusväärse sooja veevarustuse aastaringselt, sõltumata ilmastikutingimustest.

Siiski tasub teada, et elektrikerise kasutamine vee soojendamiseks võib suurendada elektritarbimist ja mõjutada teie elektriarveid. Seetõttu on soovitatav optimaalselt kasutada päikeseenergiat vee soojendamiseks nii palju kui võimalik päikesevalgust kasutades ja kasutada elektrikerist ainult vajaduse korral.

Filter
 • THUNDER päikesekollektor – 200L

  0 out of 5
  1,220.00
 • THUNDER päikesekollektor – 150L

  0 out of 5
  991.25
 • THUNDER päikesekollektor – 100L

  0 out of 5
  815.88
 • THUNDER survevaba päikesekollektor 200L paagiga

  0 out of 5
  815.88
 • THUNDER survevaba päikesekollektor 150L paagiga

  0 out of 5
  671.00
 • THUNDER survevaba päikesekollektor 100L paagiga

  0 out of 5
  579.50
Lisasite toote ostukorvi: