EFFEX Design siseviimistluspaneelid

Loodusest inspireeritud interjööripaneelid Effex
Toode on valmisatud ehtsast männipuidust, kus puidu loomulikku tugevust, vastupidavust ja ajatut välimust on rõhutatud oksakohtadeta, selge suunatud tekstuuriga. Ehtne puit annab ruumile iseloomu ja loob tervisliku elukeskkonna.

Välja töötatud lihtsuse nimel
Paneelide väljatöötamisele, mis nõuaksid Sinult võimalikult vähe vaeva, on tehtud suuri jõupingutusi. Paneele on kerge paigaldada ja tulemus on alati professionaalne. Antul tootel on silmapaistev funktsionaalsus. Moodulmõõdus toote paigaldamine on kerge ja kiire, vähendades lõikamisvajadust ja jääkide tekkimist.

Paneelid on saadaval 4 erinevas toonis ja sobivad sisekujunduse rõhutamiseks nii seinte- kui laepaneelidena.
Keele- ja soonemehhanism tagab alati paigaldamise kerguse ja korraliku sobivuse. See teeb võimalikuks peaaegu ilma ühenduskohtadeta välimuse. Paneelide füüsilise tugevuse ja stabiilsuse tõttu on nihkumist ja paindumist suuresti vähendatud. Ühendusmehhanism sobib kokku kõikide Effex-seeria toodetega hoolimata laiusest või paksusest.
Kasutades standardset moodulsüsteemi, kõik meetermõõdustikus, saame tagada kergema ja palju tõhusama paigaldamise pindadele, kus on vaja paneele lõigata, näiteks uste või akende ümbruses. See vähendab märkimisväärselt tööaega ja materjali jääkide tekkimist. Selle kokkuhoiu saab üle kanda toote konkurentsivõimelisse üldmaksumusse.
Effex sobib suurepäraselt Sinu koju, avalikesse ruumidesse või töökeskkonda. Effex-paneelide ilu on omal kohal – ükskõik, kuhu Sa selle otsustad paigaldada. Nad suudavad luua soovitud mõju nii kaubanduskeskustes kui ka privaatses ruumis, nagu näiteks Sinu magamistoas.

Kohandub Sinu elukeskkonnaga
Kui investeerid Effex’i disainpaneelidesse, ei panusta Sa mitte ainult ilusse, vaid ka kvaliteeti. Ning mitte ainult vastupidava ja stabiilse ehtsa puittoote kvaliteeti, vaid ka elukvaliteeti. Puidu meeldiv välimus ja mulje ei loo mitte ainult positiivset keskkonda, vaid uuringud on välja selgitanud, et elu puitkeskkonnas on tervislik. Ehtne puit on võimeline imama ja vabastama ühtlaselt niiskust, tagades ruumis parima õhustiku kõikidele elusolenditele alates toataimedest kuni inimesteni.

Effex pakub suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet, andes taskukohase viisi tuua oma elukeskkonda stiili ja luksust. Kui vaatad üle toote lõpliku hinna alates kauplusest Sinu kodu seinale või lakke jõudmiseni, on hind konkurentsivõimeline. Vähenenud tootejääkidest ja kulutatud tööajast tingitud kokkuhoid on märkimisväärne. Tugevusest ja stabiilsusest tulenev toote pikem eluiga muudab Effex´i väärtuslikuks pikaajaliseks investeeringuks.

Filter
Lisasite toote ostukorvi: