Terrassi ehitamine on nüüd veel lihtsam.

Suvel soovime võimalikult palju aega veeta õues. Mõnus hommikukohv või kaunis õhtusöök koos sõpradega terrassil on suvine idüll. Sel aastale ei pea see jääma vaid unistuseks. Kui varasemalt tuli terrassi ehitust planeerida pikalt ette ning see tundus raske ja ajamahukas töö, siis nüüd on võimalik ehitada terrass päevaga. Solidor terrassijalad on annavad võimaluse ehitada lihtsa vaevaga kauakesteva terrassi. Reguleeritavate terrassijalgadega muutub vundamendi ehitus kiireks ja mõnusaks tegevuseks.

Solidor terrassijalgade eelised on:
· Kiire ja lihtne paigaldus
· Soodne hind
· Innovaatiline
· Palju lisatarvikuid
· Suur koormustaluvus
· Pikk eluiga
· UV kindel

Jalgade kõrgusvahemik 30mm kuni 1000mm.
Jalgade koorumustaluvus kuni 600kg.
UV kindel plastmaterjal.
Erinevad jala pealisplaadid sobituvad erinevate peale asetatavate konstruktsioonidega (puitlaagid, plaadid, terasrestid jne).
Võimalus on kasutada SOL-A-STICK elementi, mis võimaldab terrassi pealispinnas vältida kinnituskruve.

PAIGALDUS

Johtuvalt pinnase tüübist tuleb terrassijala alusplaadi alla teha tugev põhi. Tuleb tagada, et jala aluspind oluliselt ei liiguks ja ei oleks külmakerkimise aldis. Selleks võib sobida tihendatud killustikalus või maasse kaevatud ehitusplokk.
Kinnita CP alusplaadid prussile tulevase terrassi jalgade sammuga, selliselt, et oleks tagatud prussi kandevõime. Aseta pruss aluspinnale valmis pandud otsmistele terrassijalgadele. Seejärel kontrolli loodsust vaaderpassiga ja vajadusel reguleeri paika otsmiste terrassijalgade kõrgus. Lisa ja loodi paika keskmised terrassijalad. Veendu, et nad oleksid tugevasti vastu aluspinda ja kinnita ka need prussil olevatele alusplaatidele. Kui kandvad prusside liinid on paigas, alusta pealislaudise paigaldusega.

Video paigaldustöödest:
https://www.youtube.com/watch?v=4d1QIEkL0y0

Filter