Uksed on valmistatud üle 100 aasta vanusest puidust. Iga vana puutükike, mida on kasutatud, jutustab osakese enda ajaloost. Iga plank on jäädvustanud enda looja käekirja läbi oma mõtete, tunnete ja tujude, mida pole võimalik kustutada ega tehislikult järgi teha. Igal plangul on oma unikaalne välimus, mille on aeg sinna jätnud läbi päikese, vihma ja tuule.
Inspireerituna puidu ilust pakuvad meie uksed kõiki kaasaegse ukse eeliseid, kuid millel on taasväärtustatud ja täispuitpinna omadused ja maalähedane võlu.
Sisekujundus on kunst ja teadus hoone sisekujunduse täiustamiseks, et saavutada ruumi kasutavatele inimestele tervislikum ja esteetiliselt meeldivam keskkond. Ja väga oluline osa sellest on uksed, mis pole mitte ainult sisekujunduse funktsionaalsed elemendid, vaid tõelised dekoratsioonid, mis loovad stiilsed keskpunktid, mis määravad teie kodukaunistuse stiili.
Kõik meie uksed on valmistatud täispuidust. Kõik uksed on käsitsi valmistatud ülima hoolikusega. Me kasutame kvaliteetseid peidetud uksehingesid ja uste viimistluseks veepõhist mattlakki.

Filter