Sisevoodrilauad

Sisevoodrilauad valmistatakse peamiselt hoolega valitud männi või kuuse saematerjalist, mis sobivad suurepäraselt lagede ja seinte viimistlemiseks. Puitpind loob ruumidesse hubase atmosfääri tuues siseruumidesse meeldivat avarust ja heledust. Puitmaterjal tasakaalustab ka siseõhu niiskust ja on looduslikult hea heliisolatsiooniga materjal. Sisevoodrilauad sobivad kasutamiseks ka koos erinevate viimistlusmaterjalidega ( nt. tapeet, savikrohv jne.)

Materjali pinnatöötlusviisid on erinevad: viimistlusvalmis, vahatamine, lakkimine, värvimine, peitsimine ja termotöötlemine.

STP sisevoodrilaud on saadaval ka UV- filtrit sisaldava valge kruntlakiga kaetuna. Lakitud toodete kruntlakina on kasutatud UV-lakki ja viimistluslakina valget pigmenti sisaldavat vesipõhjalist läbikumavat lakki. UV- lakiga töödeldud pind on tihedam ja tugevam ning suudab takistada vaigu tõusmist laua pinnale, et selle toon ei muutuks kollakaks. Nii püsib voodrilaua värvitoon muutumata ka aastate möödudes.

Lakitud sisevoodrit on saada ka otsatapiga, mis võimaldab laudu otsakuti ühendada, vähendades oluliselt materjalikadu: eelmise rea ülejäägiga saab alustada järgmist laudiserida. Selline paigaldusviis lubab toota lühemaid laudu, mis teeb lihtsaks toote ladustamise ja transportimise.

Sisevoodrilaua toormaterjal on tööstuslikult kuivatatud, niiskusprotsent kuni 16%.
Lauad on pakitud termokahanevasse kilesse.

Pikkused vahemikus 2,4 – 6,0m (samm 0,3m).

Meiepoolt müüdavaid sisevoodrilaudu on võimalik tellida ka lakituna, värvituna, peitsituna, õlitatuna. Kõiki voodrilaudu on võimalik ka lasta vanutada.

Filter
 • Sisevoodrilaud STP 14x121mm Kuusk AB lakk valge

  5.00 out of 5
  46.02
 • Sisevoodrilaud STV 12×96 Kuusk AB

  0 out of 5
  22.09
 • Sisevoodrilaud STV 12×96 Mänd AB

  0 out of 5
  22.09
 • Sisevoodrilaud STV 12×120 Mänd AB

  0 out of 5
  21.07
 • Sisevoodrilaud STV 12×120 Kuusk AB

  0 out of 5
  21.07
Lisasite toote ostukorvi: