GOSAUNA ON UUE AJASTU EESTI SAUN
GoSauna on traditsioonilise suitsusauna kõrval uue ajastu Eesti saun, mille pesu- ja leiliruum on kombineeritud. Seda võib nimetada ka higistamissaunaks – tänu GoSauna efektile on leil alati pehme ja niiske.

Kõik GoSauna saunad on looduslikest materjalidest ja loodud täiesti uue kontseptsiooni alusel. Ventileeritav ribipõrand tagab hea ja värske õhu kogu saunatamise ajal. See aitab ühtlasi pärast kasutust sauna kiirelt kuivatada ja vältida veesetet, seega on saunas alati meeldiv ja puhas lõhn.

KÜTMINE, LEIL JA TEMPERATUUR
GoSauna kuumaks kütmiseks läheb suvisel ajal kõigest 45 minutit. Kuna kütmisperiood sõltub välisest temperatuurist, siis talvise külmaga lisandub veel umbes 30 minutit. Kütmine toimub täpselt nagu tavapärase sauna puhul – olgu tegemist elektri- või puitkerisega.

GoSauna temperatuur jääb 60-70 kraadi vahemikku. Kellele sellest ei piisa ja ihaldab kuumemat saunakogemust, peaks kerisele vaid kive juurde lisama.

Oluline erinevus võrreldes tavalise saunaga on leili omadustes. Tavapärases puitvoodriga saunas lähevad seinad tuliseks ja leil liigub mööda kuuma puitu. Seetõttu on leil üsna terav. GoSauna pleksiklaas on aga välispinnast maha jahutatud, puidust poole jahedam ehk 25-30 kraadi. Niisiis liigub leil mööda jahedat seina ning on meeldivalt mahe ja niiske.

VÄIKE JA KERGE
Kuna GoSauna kaalub vähe (enamik mudeleid on alla 400 kilogrammi), võib seda paigaldada praktiliselt igale poole – olgu selleks terrass või kortermaja katus. Sealjuures pole vaja ehitus- ega paigaldusluba.

Seiklejahingedele on kindlasti meeltmööda saunatamine näiteks jõgede, järvede, metsade või mere ääres. Tänu oma 360-kraadisele vaatele saab GoSaunas istuda keset loodust ja nautida ümbritsevat ilu igast küljest läbi klaasitud seinte. Kuna ka lagi paistab läbi, saab imetleda tähistaevast. See kõik on tõeline elamus!

Filter
Lisasite toote ostukorvi: