Kuidas tellida ja transport

KUIDAS TELLIDA?

 1. Valige sobivad tooted ning lisage need ostukorvi vajutades nuppu LISA KORVI.
  Soovitud tooted leiate kõige kiiremini kasutades otsingut või valides sobiva kategooria menüüst. Ostukorvi sisu saate vaadata ja vajadusel muuta vajutades menüünupule OSTUKORV.
 2.  Kui te olete valinud endale meelepärase ostukorvi sisu ja olete valmis tellimust esitama, siis vajutage nuppu MINE KASSASSE.
  Sisestage tellimuse esitamiseks kõik vajalikud andmed. (kui olete Patmar.ee püsiklient on teil võimalik sisse logida ja lahtrid täidetakse automaatselt). Peale andmete sisestamist avanevad vastavalt teie tarneaadressile kõik võimalikud transpordi valikud, kust palume valida kõige sobivama arvestades tellitud toodete iseärasusi.
 3. Tellimuse esitamiseks valige sobiv makseviis ja vajutage nuppu ESITAGE TELLIMUS.
  Peale tellimuse esitamist saadetakse teie e-postile automaatvastus koos tellimuse andmetega. Tellimusi on võimalik esitada ka otse info@patmar.ee aadressile.

MAKSMINE

Patmar.ee e-poest on võimalik tellimuste eest tasuda järgnevate makseviisidega:

 • Pangalingid: Swedpank, SEB, LHV pank, Nordea pank, Danske bank, COOP pank, POCO pay, Liisi ID
 • Patmar järelmaksu moodul

TRANSPORT

PATMAR soovib muuta Teie kauba tellimise ning kohale toimetamise võimalikult mugavaks ja pakkuda võimalikult laia valikut  Väiksemate kaupade, nagu värvid, san.tehnika, väiksemad tööriistad jms jaoks saate kasutada pakiautomaate (Omniva ja SMARTPOST). Suuremad kaubad toob kohale kuller.

Rasketele ja pikkadele kaupadele ei ole võimalik tellida mahalaadimiseta transporti (näit.tän.kivid, plokid, pikemad puittooted ja muud rasked tooted),need kaubad tarnitakse tõstukiga autoga,täpsema info annab meie KLIENDITEENINDUS.
Kui tarne toimub tõstukiga autoga siis peab arvestama manööverdamisalaga teiepoolt antud aadressil.

ÜLE 300 € TELLIMUSE PUHUL MANDRI-EESTI PIIRES TRANSPORT TASUTA!

Saate transpordi TASUTA kui:

 • esitate tellimuse ostukorvi kaudu
 • teie tellimuse maksumus on üle 300 € koos km-ga või kui toote juures on eraldi märgitud, et transport on tasuta.
 • kaup toimetatakse Mandri-Eesti piires kaubikuga (kuni 1,5 tonni).
 • Tasuta tarne ei eelda kauba toomist tuppa, see tähendab seda, et kaup toimetatakse märgitud aadressile või lähimasse punkti (sissekäiguni, maja aiani jne.)
* Erandina, kui ei ole märgitud vastupidi, ei kehti tasuta transport üksikutele tootegruppidele:
– väga rasked kaubad: tänavakivid, õõnesplokid, tellised jne
– pikad kaubad: puit jne 
– erimõõdus tooted (jäävad eur-aluse mõõtudest välja): soojustus, uksed jne
Kui Teie ost ei kvalifitseeru TASUTA transpordi alla, siis näete kaupade transpordi hinda vajutades OSTUKORV ning täites tarneaadressi väljad, kuhu soovite kaupa tellida.
PROJEKTIMÜÜGIST tellides(kui ostusumma ületab 3000€), teeme teile lisaks muudele soodustustele ka konkreetse hinnapakkumise kauba tarnele.

TANSPORT VÄLISRIIKI

NB! Tarnime tooteid ka naaberriikidesse, näiteks Läti, Leedu, Soome, Rootsi jne. Lisainfo saamiseks palun kirjutage info@patmar.ee

 

TARNEAEG

 • Kaupade transport Patmar ehitus- ja kodukaupade poest 1-14 päevaga, pikema tarneaja puhul on see eraldi välja toodud.
 • Rasketele kaupadele ei ole võimalik tellida mahalaadimiseta transporti (näit.tän.kivid, plokid ja muud rasked tooted), täpsema koguse täpsustab meie klienditeenindus. Klienditeeninduse nr: +372 5814 1215
 • Patmar.ee jätab endale õiguse vajadusel korrigeerida tellimuste transpordihinda.