Raadiopiirded koerale

Meie tootevalikust leiate valiku raadiopiirdeid, mis ei jää omadustelt ja kvaliteedilt alla ühelegi teisele tuntud tootjale.
Meie poolt pakutavad tooted on ohutud ning vastavad Euroopa Liidus kehtestatud nõuetele. Eesti turul liigub ringi suhteliselt palju ka nõuetele mittevastavaid „nimetuid” (näiteks smart dog 023, w-227, petbaby) tooteid, mille kvaliteet on väga kesine. Antud toodete hind tundub küll soodne, kuid kokkuvõttes on oluliselt odavam ja kindlam osta koheselt kvaliteetne raadiopiire.
Toote lühitutvustus: Raadiopiire on elektrooniline seade mida kasutatakse lemmiklooma liikumise piiramiseks. Koera raadiopiire aitab koduhoovis hoida ka lemmikud kellele meeldib füüsilite tõkete alt läbi kaevata. Samuti kasutatakse seadet tihti aia puudumise korral. Süsteemi peamisteks osadeks on seinale kinnitatav raadiosaatja, lubatud liikumisala piirav juhe ja vastuvõtjaga koera kaelarihm. Juhtmega piiratakse liikumisala väliskülg ning soovi korral ka aia sees olevad objektid (bassein, ilupõõsas, peenar). Juhe süvistakse 3-5cm sügavusele pinnasesse või kinnitakse olemasolevale aiale. Raadiosaatjaga ühendatud juhtme (moodustab kinnisse kontuuri) ümbruses tekib raadiosignaal. Kui koer üritab lubatud liikumisalast väljuda reageerib rihmal olev vastuvõtja juhtmes olevale raadiosignaalile ning annab koerale märku helisignaaliga. Helisignaali eiramisel ja edasi liikumisel saab lemmik ebameeldiva kuid ohutu korrektsiooniimpulsi. Koer õpib reageerima helisignaalile ning liigub lubatud liikumisalasse tagasi. Impulsi saab koer tavaliselt mõned korrad raadiopiirde kasutusele võtmise alguses.
Kõikidele meie toodetele kehtib 2 aastane tootjapoolne garantii.

Filter
 • Raadiopiire d-fence 202

  0 out of 5
  233.84
 • Raadiopiire d-fence 2002

  0 out of 5
  244.00
 • Raadiopiire d-fence 1001

  0 out of 5
  162.66
 • Raadiopiire d-fence 101

  0 out of 5
  172.84
Lisasite toote ostukorvi: