Katuseaknad VELUX

Katuseaknad on suurepärane lahendus tuua elu katusekorruse ruumidesse. Katuseaknad täidavad ruumi naturaalse valguse ja värske õhuga pakkudes kaunist vaadet ja luues tervisliku sisekliima. Katuseakendel on mitmeid funktsioone ja omadusi, mis muudavad nad kohustuslikuks elemendiks igale katusekorrusel asuvale ruumile.

Pööningukorrusest saab katuseakende abil muuta hubased eluruumid. Katuseaknad lasevad tänu horisontaalsele asendile ruumi rohkem valgust kui tavalised aknad. Tagatud on värske õhu liikuvus. Akendel olevad tuulutusavad kindlustavad tuulutuse ka suletud akna korral võimaldades õhuvahetust tunnis kuni 28 m3. Tuulutusava filter kaitseb ruume õuest tuleva prahi, tolmu ja putukate eest.

Katuseaknaid on mugav käsitleda ning pesta. Paljud mudelid avanevad pöördtelghingedel 180 kraadi tehes aknapesu väga lihtsaks. Sellistel akendel on võimalik valida, kas akna käepide asub akna raami allosas või ülaosas. Samuti on võimalik valida kahesüsteemne avamine, kus aken avaneb ülahingedest. Kõrgel asuvate akende jaoks on mugav kasutada elektrilist juhtimist. Oluline, et aken asuks sobival kõrgusel ja oleks mugav avada.

Katuseaknad on turvalised ning ökonoomsed. Turvalisust lisab lukustussüsteem ehk akent on võimalik seada kindlalt avatud positsiooni, mis kaitseb nii tugeva tulle eest kui muudab aknapesu mugavamaks. Ökonoomsuse hindajal on võimalik valida energiasäästlik selektiivklaasiga klaaspakett.

Akende raamid on elegantse disainiga ja vastupidavast materjalist. Sügavimmutatud männi liimpuidust profiil on viimistletud mitmekordse lakikihiga. Võrreldes tavaliste akendega peavad katuseaknad kannatama ka lume raskust, mistõttu katuseaknad on tugevamad ja vastupidavamad ilmastikutingimustele.

Meie tootevalikus on VELUX katuseaknende uued mudelid. Tegu on kvaliteetsete ja erifunktsiooniliste akendega. VELUX annab katuseakendele õige paigaldamisega kuni 10 aastase garantii. Katuseaknaid paigaldatakse katustele kaldega alates 15 kraadi.

Filter
Lisasite toote ostukorvi: