Löögiga akutrell BC-CD70SC-X – SET S, Scheppach
Kirjeldus
Löögiga akutrell BC-CD70SC-X – SET S
Mootori tüüp: harjavaba
Pinge: 20 V
Max. pöördemoment: 70 Nm
Löökide arv: 1800 – 27 000 l/min
Tühikäigupöörded: 1. käik: 0 – 320 p/min / 2. käik: 0 – 1800 p/min
Pöördemomendi astmed: 20 + 1 + 1
Padruni kinnitusvahemik: 2 – 13 mm
Max. puurimisdiameeter: 30 mm (puit) / 10 mm (metall) / 8 mm (betoon)
LED-töövalgustus: jah
Innovatiivne harjavaba mootor kõrge energiatõhususega
• Pöördemoment kuni 70 Nm
• 2-käiguline reduktor mitmekülgseks kasutamiseks
• Lülitatav löökpuurimise funktsioon
• Pikk mootori eluiga
Harjavaba, hooldusvaba mootoritehnoloogia
Kiire tööriistavaba vahetamine puurimise, kruvimise ja löökpuurimise vahel
Praktiline juhtpaneel kiiruse reguleerimiseks ja quick-stop funktsiooniks
Integreeritud LED-töövalgustus paremaks nähtavuseks
Sub-compact kerge disain mugavaks käsitsemiseks
Tarvikud komplektis
1x lisakäepide
1x vööklamber
1x 20 V / 2,0 Ah aku
1x 2,4 A laadija