Akunurklihvija BC-AG125P-X – SET S, Scheppach
Kirjeldus
Akunurklihvija BC-AG125P-X – SET S
Mootori tüüp: harjavaba
Pinge: 20 V
Tühikäigupöörded: 7000 – 10 000 p/min
Ketta läbimõõt: 125 mm
Kinnitus: M14
Spindlilukk: jah
Pehmekäivitus: jah
Anti-kickback funktsioon: jah
Ülekoormuskaitse: jah
Innovatiivne harjavaba mootor kõrge energiatõhususega
• 3-astmeline kiiruse reguleerimine materjalipõhiseks tööks
• Ketta läbimõõt kuni 125 mm
• Anti-kickback kaitse turvalisemaks tööks
• Pikk mootori eluiga
Harjavaba, hooldusvaba mootoritehnoloogia
Tööriistavabalt reguleeritav purunemiskindel kaitsekate
Õhuke ergonoomiline disain kummist käepidemega
3-asendiline lisakäepide libisemiskindla soft-grip kattega
Sobib lõikamiseks, lihvimiseks ja faasimiseks
Tarvikud komplektis
1x kaitsekate
1x kahe avaga mutrivõti
1x 3-asendiline lisakäepide
1x 20 V / 2,0 Ah aku
1x 2,4 A laadija