Akuga ekstsentriklihvija C-OBS125/2-X, karkass, Scheppach
- Kirjeldus
- Arvustused (0)
Kirjeldus
Akuga ekstsentriklihvija C-OBS125/2-X, karkass
Mootori tüüp: harjadega mootor
Pinge: 20 V
Tühikäigupöörded: 7000 – 12 000 p/min
Võnkesagedus: 14 000 – 24 000 min⁻¹
Võnkeamplituud: 1,6 mm
Lihvtald: Ø 125 mm
Pehmekäivitus: jah
Karkass ilma aku ja laadijata
Reguleeritav võnkesagedus materjalipõhiseks tööks
• Võnkesagedus reguleeritav vahemikus 14 000 – 24 000 min⁻¹
• Võnkeamplituud 1,6 mm