Akutrell BC-CD50SC-X – SET S, Scheppach
Kirjeldus
Mootori tüüp: harjavaba
Pinge: 20 V
Max. pöördemoment: 50 Nm
Löökide arv: 0 – 28 900 l/min
Tühikäigupöörded: 1. käik: 0 – 450 p/min / 2. käik: 0 – 1700 p/min
Pöördemomendi astmed: 20 + 1 + 1
Padruni kinnitusvahemik: 0,8 – 10 mm
Max. puurimisdiameeter: 25 mm (puit) / 5 mm (metall) / 6 mm (betoon)
Innovatiivne harjavaba mootor kõrge energiatõhususega
• Pöördemoment kuni 50 Nm
• 2-käiguline reduktor mitmekülgseks kasutamiseks
• Lülitatav löökpuurimise funktsioon
• Pikk mootori eluiga
Harjavaba, hooldusvaba mootoritehnoloogia
Kiire tööriistavaba vahetamine puurimise, kruvimise ja löökpuurimise vahel
Kvaliteetne metallist kiirkinnitusega padrun automaatse spindlilukuga
Integreeritud LED-töövalgustus paremaks nähtavuseks
Kompaktne sub-compact disain mugavaks käsitsemiseks
Tarvikud komplektis
1x vööklamber
1x 20 V / 2,0 Ah aku
1x 2,4 A laadija