Owens Corning TruDefinition Duration

Julge kontrast. Sügav dimensioon. TruDefinition™
TruDefinition™ Duration® Sindlid on spetsiaalselt väljakujundatud, et tagada suuremat kontrastsust ja dimensiooni igale katusele.
Läbi arvukate värviliste graanulite ja varjude kasutuse, pakuvad Sindlid tõeliselt ainulaadset ja dramaatilist effekti. Eksklusiivne kombinatsioon värvidest ja sügavusest on see mis teeb need Sindlid selliseks nagu ei miski muu.
Sindlid on saadaval populaarsetes värvides koos julgete elavate ja täiendavate varjunditega suuremaks dimensiooniks. Nad sisaldavad tootja poolset Limiteeritud Eluaegset Garantiid, 210 km/h tuulele vastupidavust ja tootja poolset Limiteeritud Vetikavastast Garantiid. Muljetavaldavale välimusele ja garantiile lisandub täiustatud patenteeritud Sure-Nail® Tehnoloogia.
Owens Corning TruDefinition™ Duration® Seeria Sindlid koos patenteeritud SureNail® Tehnoloogiaga pakuvad järgmisi uudseid lahendusi:
Läbimurre disainis.
Sisaldab tugevduskangast, mis tagab katuse paigaldamisel püsivalt ühtlase kinnituse.
Kolmekihiline kaitse.
Ainulaadne kolmekihiline tugevdus toimib, kui klaasfiiberriie asetub sindlite lamineeritud kihile, tekitades tugeva kinnitusjõu.
Ülihea haardumine.
Tru-Bond® kinnitus haardub tihedalt spetsiaalselt väljatöötatud klaasfiiberriide naelutusribaga sindli alumises osas. See on patenteeritud kõrgema klassi ilmastikukindlast bituumenist, mis on kokku segatud Owens Corning tihedusaine poolt.
Suurepärane Liimuv Toime.
Spetsiaalse koostisega laiad liimiribad hoiavad sindlite kihid lamineerituna koos.
Erakordne vastupidavus tuulele.
Tööstuse esimene bituumensindel, mille vastupidavuse kuni 210 km/h tuulele garanteerib 4 naela kinnitus. Väiksem nõutav naelte arv vähendab pinna läbistusi.

Filter
Lisasite toote ostukorvi: