IKO Enertherm PIR soojustusplaat 600×1200 mm poolpunn (erinevad paksused)

IKO Enertherm PIR soojustusplaat 600×1200 mm poolpunn (erinevad paksused)

Kuumakse al. 3.68€ / 3 kuud

13.0024.90

IKO Enertherm PIR soojustusplaat poolpunn – Kvaliteetseim ja soojapidavaim PIR soojustus Euroopas.
Tootekood: -
Puhasta

Kirjeldus

IKO enertherm ALU on 100% CFC-vaba isolatsiooniplaat jäiga polüisotsüanuraatvahust südamikuga ja kolmekihilise alumiiniumfooliumiga mõlemal küljel. Materjal on kiu ja fiibri vaba, mistõttu ei põhjusta ärritust paigaldustöödel.

IKO Enertherm ALU plaat

ALU omab lamda klassi 22, mis on kuni 43% energiatõhusam kui mineraalvilladest või vahtpolüstüroolist soojustusmaterjalid, seetõttu ka võimalus ehitada saledam konstruktsioon. Enertherm ALU tooted on komposiitkattega kujupüsivad soojustusplaaidid, mistõttu püsib soojapidavus muutumatuna kogu ekspluatatsiooniaja jooksul, samuti on nad vastupidavad niiskusele. Nad sobivad ühtmoodi hästi nii katuste, seinte kui ka vahelagede ja põrandate soojustamiseks. Punn-ühendused ja vuugiteibid muudavad konstruktsiooni auru- ja tuulekindlaks ekraaniks.

Kvaliteetseim ja soojapidavaim PIR soojustus Euroopas ning suurima survetugevusega ehituslik Pir soojustus Euroopas(175kPa).

Materjalil on parimad tehnilised omadused tänu patendeeritud “Micro Cell” tehnoloogiale, mis muudab materjali struktuuri kordades väiksemaks, mis tagab parima soojapidavuse, suurima survetugevuse , väikseima veeimavuse ja stabiilseima kujupüsivuse.

IKO Enertherm ALU soojustusplaadid on universaalseima kasutusviisiga ning kõiki Enertherm Alu soojustusplaate võib kasutada kõikjal, kaasaarvatud niisketes ruumides, saunades, põrandatel, lagedes, seinades jne.

KASUTAMINE

Universaalseim ja efektiivseim soojustusplaat PIR soojustusplaatide perekonnas. IKO Enertherm ALU on sobilik kõikidesse enamlevinud väliskonstruktsioonidesse.

PAIGALDUS

IKO enertherm ALU paigaldatakse nii välisseinte kui ka katuste puhul kas tüübeldades aluskonstruktsioonile (kandev) või karkassi vahele. Viimasel juhul lõigatakse isolatsiooniplaat väiksem kui karkasside samm, tihendades tekkivad vuugid soojustusplaadi ja karkassi vahel montaaživahuga maksimaalse tiheduse saamiseks.

[block id=”iko-enertherm-soojustusplaadid”]

Lisainfo

Soojusjuhtivus:

0,022 W/m2K (lamda deklareeritud väärtus)

Tuleohutuse klass:

E

Mõõdud:

600 x 1200 mm

Ühendused:

poolpunn

Paksused:

60 mm, 80 mm, 100 mm, 120 mm, 140 mm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “IKO Enertherm PIR soojustusplaat 600×1200 mm poolpunn (erinevad paksused)”

Lisasite toote ostukorvi: