Pro-Nutrition Pure Life Naturality & Happiness toitude sari

Pure Life sarja toodetes on 85% loomsed valgud. Kõik toidud on teraviljavabad, gluteenivabad ja sisaldavad laia valikut puu- ja köögivilju, et teie koer saaks piisava koguse toitaineid ja antioksüdante.
Need on alates 2016 aastast Pro-Nutrition valikus ja on suunatud lemmiklooma omanikele, kes soovivad oma koeri toita ja kindlustada neile heaolu ja täiuslikkus läbi loodusliku lähenemise.

Pro-Nutrition Protect kuivtoidud on valmistatud kõige sagedasemaid terviseprobleeme silmas pidades. Koertele, kellel esineb teatud toidutalumatus, nahaprobleeme, luude- ja liigestevaegusi, aga ka ülekaalulisusele kaldumist. Toidud sisaldavad erinevaid füto-koostisaineid, mis aitavad koeral taastuda ning alaliselt vaevustest priiks saada. Kõik retseptid sisaldavad taimede segu, mis on tõestatud fütoteraapias tervislike mõjudega.

Retseptides kasutatakse lisaks ka spetsiaalselt Pro-Nutrition toitude jaoks koostatud mereandide segu, bioloogiliselt aktiivsed koostisained, rikkad Omega 3 rasvhapete, aminohapete ja biopeptiidide poolest, mis mängivad olulist rolli lemmikute tervise heaolus ja toitainete tasakaalus.

TUNDLIK SEEDIMINE
NAHAPROBLEEMID
Hinnanguga 5.00 / 5
13.5059.00