Erimõõdus kadakaplaat/ hind m2

-22%

Erimõõdus kadakaplaat/ hind m2

Kuumakse al. 9.28€ / 24 kuud
4.50 out of 5

264.00 205.50

Erimõõdus kadakaplaadi tellimiseks kirjutage meile: info@patmar.ee kadakaplaadi mõõdud ja kogused ning koostame teile pakkumise.

 

Kiire küsimus?
  Osta kohe, maksa hiljem. Kolmes võrdses osas 3 x 68.50 €

Kirjeldus

Unikaalsed ja eksklusiivsed kadakaplaadid on valmistatud käsitööna. Hästilõhnav kadakas sobib kaunistama ja head enesetunnet looma nii leili -kui ka eesruumi. Kadakaplaadid on esmalt mõeldud saunaruumidesse tänu saunale iseloomulikule kuumusele ja niiskusele, mis toovad paremini esile kadaka meeldivad aroomid. Kuid loomulikult võib kadakaplaate kasutada kõikjal. Piiriks vaid kliendi fantaasia Kadakapuidus sisalduv kadakaõli ravib külmetus- ja kopsuhaigusi, ergutab vereringet, on antiseptilise mõjuga ja leevendab reumavalusid.
Kadakast on lõigatud kettad, mis liimitud vineerile. Plaadi paksus kokku on ca 20 mm. Liimina kasutame spetsiaalset vee- ja kuumakindlat liimi, mis ei sisalda kahjulikke mürkaineid.
PAIGALDUS:Kadakalplaat kinnitada seinale kruvidega. Sobiv koht kruvi jaoks tuleb leida kadakaketaste vahelt.
HOOLDUS: Kadakaplaat ei vaja pidevat hooldust. Vajadusel puhastada harjaga või tolmuimejaga. Meeldiv kadakalõhn võib aja mõõdudes väheneda. Värskendamiseks tuleks kadakakettad peene liivapaberiga üle lihvida. Lõhn muutub intensiivsemaks ka temperatuuri tõustes ning niiskes keskkonnas – ehk saunas. Kettaid võib ka niisutada, et lõhna intensiivsemaks muuta.

2 arvustust tootele Erimõõdus kadakaplaat/ hind m2

 1. 5 / 5

  Piret

  super toode, super lõhnaga

 2. 4 / 5

  Tõnis

  114*129

  • Klienditeenindus

   Tere!
   Teiepoolt antud mõõtude järgi kadakaplaati saame pakkuda hinnaga 230€


Lisa arvustus

Lisasite toote ostukorvi: