Fototapeet – A path to a magical castle

Fototapeet – A path to a magical castle

Kuumakse al. 5.97 / 12 kuud

70.1498.61

Fototapeet – A path to a magical castle
Tarneaeg: 7 – 10 päeva

Tootekood: 64a139601dec
Puhasta

Kirjeldus

Paigaldusaeg: 30 minutit

Keskkonnasäästlik ja turvaline

Veekindel trükk

Graafiline reproduktsioon

Resolutsioon kuni 600 dpi

Valguskindel

Paanide laius 50 cm

Mustusekindlus

Kas te olete kunagi mõelnud kujundusele, mis samal ajal nii värskendab, avardab ruumi kui ka kaitseb teie seinu? Otsustades meie moodsate fliisetapeetide kasuks saavutategi sellise tulemuse. Kaunid maastikud, lummavad ja avardavad sisekujundusmustrid. Ja pange tähele – see on alles algus!

100% fliistapeet peidab ka kõik seinal leiduvad väiksemad puudused. Seinakate loob isoleeriva kihi külma vastu ja on samal ajal õhku läbilaskev. Veekindel trükk on kauakestev. Veelgi enam, kasutades ainult ohutuid materjale, võime soovitada värvirikkaid tapeete ka teie lastetoa jaoks!

Moodne fototapeet “A path to a magical castle” on parim viis teie sisekujunduse kaunimaks muutmiseks. Teie sein ei pea olema suure pindalaga – Fototapeet “A path to a magical castle” on saadaval paljudes suurustes ja sobib täiuslikult mitte ainult suuremate, vaid ka väiksemate ruumide jaoks.

Kui palju seinaruumi oleks täisuslik fotappeedi “A path to a magical castle” jaoks? Muidugi sõltub see teie ruumi suurusest. Me soovitame teil valida oma seinapindalast veidi suurem fototapeet “A path to a magical castle” – siis saate lõigata selle täpselt sobivaks.

Fototapeet “A path to a magical castle” ja muud tooted on valmistatud fliisist (aluskaal: 120g/m²). See ainulaadne materjal on hingav ja niivõrd plastiline, et te saate tapetseerimise käigus soovi korral muuta „A path to a magical castle“ fototapeedi asetust. Selle seinakatte paigaldamine on lihtne ja kiire. Fototapeedi tootmisel kasutame me lõhnatuid ja keskkonnasäästlikke toonereid – see ongi põhjus, miks meie toode „A path to a magical castle“ vastab kõigile Euroopa standarditele ning kannab CE-märgistust. Seetõttu võite olla kindel, et teie fototapeet on turvaline ja mürgivaba – võite paigaldada seda kõikjale siseruumidesse, isegi magamistuppa ja lastetuppa.

Kvaliteetne trükk

Tänu 600 dpi digitaaltrüki kõrgele kvaliteedile, ainulaadsele tehnoloogiale ja erksatele värvidele on non wowen tapeedil optiline interjööri avardav mõju.

Lihtne paigaldus

Seinadekoratsioon koosneb 50cm laiustest paanidest, mida on lihtne paigaldada.

Turvaline pakendamine

Tapeet on kokku rullitud ja eelpakendatud paksu pappkasti, mis tagab transpordi turvalisuse. Kõik pappkastpakendid sisaldavad paigaldusjuhiseid.

Lisainfo

Suurus (Laius x kõrgus) cm

200×154, 250×193, 300×231, 350×270, 400×309

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “Fototapeet – A path to a magical castle”